GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Ytterfoder 4504463
nr 450 4463
Ytterfoder
1 par, Rörstrand, 1800-tal, höjd: 22 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 5 februari 2007
kl 17:16:56
300 kr
550 kr
Rörstrand